Lider Engin, Belediye Çalışanının Bayramını Kutladı

Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, belediye çalışanının Ramazan Bayramını kutladı. Evvel şantiye tesislerinde, sonra ana binada işçiyle buluşan Lider Engin, “Umutlu olmalıyız. Unutmayalım ki umut bizi ayakta meblağ, umut bizi yaşatır. Bu umutla belediyemize hizmet veriyor, daima birlikte vatandaşlarımız için çalışıyoruz. Hepinize, ailelerinizle birlikte, huzurlu ve memnun bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, Ramazan Bayramı öncesinde belediye çalışanı ile bir ortaya geldi. Evvel Şantiye Tesisleri’nde daha sonra ise belediye hizmet binasında işçiyle bayramlaşan Lider Engin, “Tüm mesai arkadaşlarıma aileleri ile birlikte, memnun ve huzurlu bayramlar” diliyorum diye konuştu.

Başkan Engin, Günün birinci buluşmasında Narlıdere Belediyesi Şantiye Tesisleri’nde emekçilerle bir ortaya geldi. Belediye İş Sendikası 2 Nolu Şube Lideri Savaş Atalay’ın da yer aldığı bayramlaşma merasiminde emekçilere seslenen Lider Engin, “Sizler aldığınız maaşları alnınızın teriyle hak ediyorsunuz. 7/24 temeliyle yurttaşlarımıza hizmet üretmek için özveriyle çalışan hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

UMUT BİZİ AYAKTA YAŞATIR

Daha sonra Belediye Hizmet binasına geçen Lider Engin, belediye bürokratlarının ve çalışanların bayramını kutladı. Belediye Meclis Salonu’nda çalışma arkadaşlarına seslenen Lider Engin, “Pandemiden başlayan süreçle birlikte ülkemiz ve insanlık uygun günler geçirmedi. Sarsıntılarla sarsıldık, binlerce canımızı kaybettik. Yitirdiğimiz canlarımıza bir sefer daha Allah’tan rahmet diliyorum. Bu güçlü günlerin üstesinden fakat birlik olabilirsek gelebiliriz. Şayet önlem almazsak, birlik ve beraberliğimizi sağlayamazsak 5 yılda yapacağımızı 50 yılda güç yaparız. Geleceğimize sahip çıkmalı, çocuklarımızı güzel yetiştirmeliyiz. Umutlu olmalıyız. Unutmayalım ki umut bizi ayakta fiyat, umut bizi yaşatır. Bu umutla belediyemize hizmet veriyor, vatandaşlarımız için çalışıyoruz. Hudutlu gelirlerimizi halkımızın refahı için kullanıyoruz. Her türlü zorluğa karşın misyona geldiğimiz günden bugüne seçim bildirgemizde yer alan vaatlerimizin birçoklarını yerine getirmeyi başardık. Bunları daima birlikte yaptık. Demokrasinin en temel kurumları ortasında yer alan belediyelerimizi güçlendirmemiz, sahip çıkmamız gerekiyor. İnanıyorum ki daima birlikte daha hoş işler yapmaya devam edeceğiz. Hepinize ailelerinizle birlikte, huzurlu ve memnun bayramlar diliyorum” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu