Lider Erkiş Koltuğunu Buğlem Çağıl’a Devretti

Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle başkanlık koltuğunu Cengiz Topel İlkokulu öğrencilerinden Buğlem Çağıl’a devretti. Buğlem Liderin talimatlarını not alan Lider Erkiş, talimatların takipçisi olacağını söyledi.

KÜÇÜK LİDERLER TALİMAT VERDİ
Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hasebiyle başkanlık koltuğunu Cengiz Topel İlkokulu öğrencilerinden Buğlem Çağıl’a teslim etti. Lider koltuğuna Buğlem Çağıl otururken, Lider Yardımcıları Buğlem Er ve Kadir Onur Atansoy oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayram kutlamaları çerçevesinde Başkanlık koltuğuna oturan küçük liderler isteklerini lisana getirdiler. Buğlem Lider, Saray Belediye Lider Yardımcısı Fuat Ünal’a konutunun bulunduğu Beybaba Sokakta’ki metruk binaların yıkılmasını, sokak köpeklerinin denetim altına alınmasını, sokağına çöp konteyneri getirilmesi talimatını verdi. Lider Yardımcısı Kadir Onur Atansoy ise okulunun bayrak direğinin onarılmasını, okulundaki saha çizgilerinin ve kalelerinin bakımının yapılmasını istedi. Buğlem Lider ve lider yardımcılarının talimatlarını not alan Saray Belediye Lider Yardımcısı Fuat Ünal, talimatların en kısa müddette yerine getirileceğini tabir etti.

BAŞKAN ERKİŞ ATATÜRK PORTRESİ ARMAĞAN ETTİ

Buğlem Lider ve lider yardımcıları ile yakından ilgilenen Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, belediyenin hizmetleri ve sorumluluk alanları hakkında Buğlem Lider ve yardımcılarına bilgi verdi. Buğlem Liderin tüm talimatlarının yerine getirileceğini kaydeden Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, çocuklara ve öğretmenlerine özel olarak tasarlanan Atatürk Portresi ikram etti.

Saray Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş’in yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Lideri Akın Aytaç, CHP Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclis Üyesi Levent Köksalan, Saray Belediye Lider Yardımcısı Fuat Ünal, Saadet Partisi Saray İlçe Lideri Şaban Mısırlı, DEVA Partisi Saray İlçe Lideri Tarık Atansoy, CHP Saray Belediye Meclis Üyeleri Talat Çömlekçioğlu ve Sait Nayir, Atatürkçü Niyet Derneği Saray Şubesi Lideri Metin Durak ve siyasi parti yöneticileri yer aldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu