Lider Sandal Osmangazi’de vatandaşlarla buluştu: “Çarşı, pazara ateş düştü”

Genel seçimler öncesi mahalle seyahatlerini hızlandıran Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal Osmangazi Mahallesi’ni ziyaret etti. Esnafın ve vatandaşların hayat pahalılığına yönelik şikayetlerini dinleyen Lider Sandal “Çarşıya pazara ateş düşmüş, vatandaşlar bir kuru soğana muhtaç olmuş. Bizim halkımız bunu yaşamaya mecbur değil. Bu tertip değişecek. Üreten ve iktisadını büyüten bir ülke olacağız” dedi.

3 GÜNDE 40 KM YÜRÜDÜLER

Yaklaşan genel seçimler öncesi mahalle seyahatlerini sürdüren Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Osmangazi Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla sohbet etti. Son üç günde 40 kilometre yürüyerek ilçe sokaklarını gezen Lider Sandal’a, CHP Bayraklı İlçe Lideri Didem Gültekin, meclis üyeleri, CHP Bayraklı gençlik ve bayan kolları da eşlik etti. Dükkan sahiplerinin ve vatandaşların hayat pahalılığına ait şikayetlerini dinleyen Lider Sandal, Muhtar Erol Güdücü, Osmangazi Spor Kulübü ile Çıldırlılar Derneği ve Hanaklılar Derneği’ni de ziyaret etti.

BU TERTİP DEĞİŞECEK

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Ülke olarak güç devirden geçiyoruz ve vatandaşın alım gücü ziyadesiyle düştü. Tarımda, endüstride, ithalatta, ihracatta, iktisatta esaslı değişime muhtaçlık var. Çarşıya pazara ateş düşmüş, esnaf kan ağlıyor. Bizim halkımız bunu yaşamaya mecbur değil. Üreten ve iktisadını büyüten bir ülke olacağız. Atatürk unsur ve ihtilallerinden, cumhuriyet bedellerinden yana bir anlayışla çocuklarımız için hoş bir gelecek oluşturacağız. Bu ülkenin vatandaşını bir kuru soğana muhtaç edenlere karşı el ele vereceğiz ve bu tertibi değiştireceğiz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu