Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne TEMSA’dan 11 araçlık teslimat

Yurtiçinde araç parkını genişletmeye devam eden TEMSA, 10 adet Avenue LF ve
 1 adet LD- SB Plus model otobüsü Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

Yurt dışında gerçekleştirdiği büyüme atılımlarının yanı sıra yurt içinde yaptığı teslimatlarla araç parkını genişletmeyi sürdüren TEMSA, Türkiye’nin farklı coğrafyalarındaki belediyelerle iş iştiraklerini güçlendiriyor. Türkiye’de konforlu ve inançlı toplu taşımanın yaygınlaşması için, yeni model araçlarını belediyelerin kullanımına sunan TEMSA, bu kapsamda Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne de 11 adet yeni araç teslimatı gerçekleştirdi. 

Mardin Valisi ve Belediye Lider Vekili Mahmut Demirtaş, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve TEMSA Yurt İçi Satış Yöneticisi Baybars Dağ’ın da iştirakiyle gerçekleşen teslimat merasimiyle, 10 adet Avenue LF ve 1 adet LD-SB Plus model araç Mardin halkının kullanımına sunuldu. 

İŞİMİZ İNSANLARIMIZ İÇİN EN GERÇEK ARAÇLARI TASARLAMAK

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan TEMSA Yurt İçi Satış Yöneticisi Baybars Dağ, bugünün dünyasında otobüs üreticilerinin, toplumsal hayatta çok değerli ve kapsayıcı bir role sahip olduğunun altını çizerken, “Bizim işimiz yalnızca üretmek değil; dünya için, ülkemiz için, insanlarımız için en hakikat araçları tasarlamak. TEMSA olarak, yüksek güvenlik, sürücü ve yolcu konforu, yakıt tasarrufu üzere mevzularda en ileri teknolojileri kullanırken, yüksek yerlilik oranına sahip araçlarımızla bir yandan da ülkemiz iktisadına katkıda bulunmayı en büyük sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Avenue LF ve LD-SB Plus model araçlarımız da Türk mühendislerimiz tarafından bu yaklaşımımızın birer eseri olarak tasarlandı. Sahip oldukları kalite ve dayanıklılığın yanı sıra düşük yakıt tüketimi, teknoloji ve etraf dostu özellikleriyle de dikkat çeken araçlarımız basamaksız kapılarıyla gebe, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşıma araçlarında yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırıyor” dedi. 

TEMSA araçlarının sunduğu kalite, teknolojik donanım, düşük yakıt tüketimi üzere özelliklerle Türkiye’deki konforlu ve inançlı toplu taşımanın simgesi olduğunun altını çizen Baybars Dağ, “Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilen Avenue LF ve LD-SB Plus araçlarımız da geniş ve rahat dizaynlarının yanı sıra yüksek yolcu kapasiteleriyle de kent içinde azamî randıman alınmasını sağlıyor. Bu süreçte, Mardin Valimiz ve Belediye Lider Vekilimiz Mahmut Demirtaş başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Mardin Büyükşehir Belediyemiz ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin önümüzdeki periyotlarda büyüyerek gelişmesini umuyoruz” sözlerini kullandı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu