Mardin’de 2024 Yerel Seçim Sonuçları Açıklandı: Hangi Aday Kazandı?

31 Mart Yerel Seçimleri’ne az bir süre kala vatandaşlar, hangi adayın seçimi kazanacağını merak ediyor. Pazar günü gerçekleşecek olan seçim sonrası araştırmalar yapılacak. Vatandaşlar, 2024 Yerel Seçimlerinde Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı kim olduğunu araştırıyor. En güncel Mardin seçim sonuçlarını Haberler.com olarak sizlere ulaştıracağız. Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu?

Yerel seçim sonuçları, 31 Mart Pazar akşamı açıklanacak. Oy verme işlemi, 31 Mart’ta Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen saatlerde yapılacak. Mardin dahil birçok ilde oy verme işlemi 07.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Seçim sonuçları, oy verme işlemi sona erdikten hemen sonra açıklanacak. Haberler.com olarak, seçim gününde en hızlı ve en doğru haberleri sizlerle paylaşacağız. Seçim sonuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Seçimlere katılacak olan 34 siyasi parti, oy pusulasındaki sıralamayla belirlenmiştir. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde AK Parti, İYİ Parti, CHP, MHP gibi birçok siyasi parti yarışacak. Seçim sonuçlarını takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu