MasterChef Eren elendi mi? MasterChef Eren MasterChef’ten elendi mi?

[ad_1]

Masterchef’te sezonun 24. haftasında mücadele devam ediyor. Bu hafta 5 isim beyaz gömlek kazanacak. Peki, MasterChef Eren elendi mi? MasterChef Eren MasterChef’ten elendi mi?

MASTERCHEF 2023 EN SON KİM ELENDİ?

Yarışmaya veda eden Batuhan şu sözleri söyledi: Bu sene benim için farklı oldu. Bir şeylerin daha çok farkında olarak bir yıl geçirdim. Gerçekten çok mutluyum. İstediğim kupayı ve önlüğü kaçırmış olabilirim ama daha güzel şeyler başardım. Sizlere ve ekibe daha yaklaştım. Acun Medya ekibiyle yeni bir yola çıktık. Elimden geldiği kadarıyla durmadan çalışmaya devam edeceğim. Belki burada bir yol kapandı ama inanıyorum ki çok yolum var. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Her zaman kasmaktansa oluruna bırakmayı hedef aldım. Kapanış yaptım. Bundan başka pota oyunu yok. Teşekkür ederim, çok güzel vakit geçirdim. ALL Star yolculuğumun sonuna geldim. En başından sonuna kadar çok güzel zaman geçirdim.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV’de yayımlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde ise TV8’de yayımlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011’de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018’de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019’da yayınlanan sezonunda Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

MASTERCHEF 5. CEKETİ KİM ALDI?

MasterChef 1. ceketi Tahsin kazandı.

MasterChef 2. ceketi kazanan isim Barbaros oldu.

MasterChef 3. ceketi kazanan isim Esra oldu.

MasterChef 4. ceketi kazanan isim Sergen oldu.

MasterChef 5. ceketi kazanan isim bu akşam açıklanacak.

MASTERCHEF’TE EREN ELENDİ Mİ?

MasterChef’te bu akşam 2 kişi elenecek. Elenen isimler bu akşam açıklanacak.

MasterChef Televizyon Gündem Magazin Yaşam Haberler

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu