Mcdodo’dan acil durum şarj kiti

Acil durumlarda hayat kurtaran işlevlere sahip olan akıllı telefonların en berbat yanı; teknolojinin gelişmesine karşın hala düşük kullanım mühletleri. Mcdodo, sonlu pil gücüne sahip bu aygıtların seyahat, afet, kaza üzere acil durumlarda büsbütün dolu şarj halinde olması için markanın en çok tercih edilen eserlerini uygun fiyat avantajıyla bir acil durum kitinde bir ortaya getirdi…

Hızlı şarj uzmanı Mcdodo, eser portföyüne taşınabilir hayatı kolaylaştıran ve bağlantısı sürdürülebilir kılan eserler eklemeye devam ederken, her geçen gün artan kesintisiz ve uzun müddetli şarj beklentisine de inovatif çözümler sunuyor.   Bilhassa MagSafe şarj aygıtlarıyla; hafif, taşınabilir ve süratli şarjla ilgili tüm beklentileri karşılayan marka; akıllı telefonların artık yalnızca günlük bağlantı aracı olmadığını, afet ve acil durumlar için hayatta kalma işlevi taşıdığını dikkate alarak, gündüz MagSafe teknolojili ve daima yanınızda taşıyabileceğiniz hafiflikte powerbank’ler ve şarj aygıtları kullanabilir, geceleri ise telefonu itimatla şarjda tutabileceğiniz power off kablolar sunuyor.

Her Durum İçin Şarjınız Daima Yanınızda

Mcdodo’nun en süratli müddette dolan ve daha uzun mühletler dayanan taşınabilir aygıt şarjları için tasarlanan eserleri, afet ve acil durumlar için tasarlanan şarj kitinde bir ortaya geldi. Markanın en çok tercih edilen eserlerinden olan 36W Type-C ve USB Girişli Araç Şarjı, 3 in 1 Süratli Şarj Kablosu, 22.5W 10000 mAh Kablolu Göstergeli Powerbank ve 20W Type-C ve USB Girişli Süratli Şarj Adaptörü 1.999,90 TL yerine 1.699,90 TL fiyatla sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu