Mehmet Şükrü Dörtbudak kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Mehmet Şükrü Dörtbudak kimdir? Mehmet Şükrü Dörtbudak nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mehmet Şükrü Dörtbudak’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mehmet Şükrü Dörtbudak kimdir? Mehmet Şükrü Dörtbudak kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mehmet Şükrü Dörtbudak’ın biyografisini haberimizde derledik…

Mehmet Şükrü Dörtbudak kimdir?

Şanlıurfa Mevlana Halid Camisi İmamı Mehmet Şükrü Dörtbudak, kadınları ve çocukları giydikleri kıyafetler üzerinden, “Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı açık. Ondan sonra pedofili suçtur. Pedofiliyi sen körüklüyorsun” ifadelerinin ardından gözaltına alınmıştır. Emniyet’teki ifadesinin ardından serbest bırakılan Dörtbudak hakkında soruşturma başlatılmıştı.

DEHB nedir? DEHB belirtileri, tedavisi nelerdir?

DEHB nedir? DEHB belirtileri, tedavisi nelerdir?

Dörtbudak başka bir vaazında ise “Çocuklarımızı okutalım. Tamam okutun. Allah’ın ilk emri oku. Biz sadece oku yönünü alıyoruz. Ama ne şekilde oku. Kadın erkek karışık bir şekilde. Edebinden, hayasından sıyrılacak bir şekilde. Erkek öğretmenlerin kızlara ders vereceği bir ortamda. Kadın öğretmenlerin açık-seçik bir şekilde erkeklere ders vereceği bir ortamda. Bunlar cenabı Allah’ın arzu ettiği bir okuma sistemi değildir” diyerek karma eğitimi de hedef almıştı.

Bu sözlerinden dolayı tepki çeken Dörtbudak’a kınama ve 500 TL maaştan kesme cezası verildiği ileri sürüldü. Verilen cezayı az bulan ünlü oyuncu Pınar Altuğ ise tepki gösterdi.

Oyunculuğuyla, açıklamalarıyla ve tarzıyla adından sık sık söz ettiren Pınar Altuğ, cezanın az olduğunu söyleyerek Diyanet’e tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından yorum yapan oyuncu, “Bu kadar mı yani? Hala insanlara seslenebilme hakkı var mı?” ifadelerine yer verdi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu