Michael Gambon kimdir? Michael Gambon öldü mü?

[ad_1]

Michael Gambon kimdir? Michael Gambon nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Michael Gambon’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Michael Gambon kimdir? Michael Gambon kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Michael Gambon’ın biyografisini haberimizde derledik…

Michael Gambon kimdir?

Sir Michael John Gambon (CBE), film ve sahne performanslarıyla ünlü İngiltere’dae doğmuş olan İrlanda asıllı bir aktördür. Araç üretim fabrikalarında çalışırken içindeki dürtüye daha fazla engl olamayarak drama alanına yönelmeye karar veren oyuncu, sahne kariyerine İrlanda tiyatrosunda küçük roller üstlenerek başladı.

Uzun süre içinde farklı tiyatro şirketlerinde çalışan Gambon, Shakespeare oyunlarında başrol oynadı ve aynı zamanda filmlerde ve TV’de rol aldı. Gal Galileo’nun Hayatı ’, L Kral Lear’ ve ‘Skylight’ gibi oyunlarla kısa sürede kendisine ciddi bir hayran kitlesi oluşturan oyuncu, “Harry Potter” film serilerinde Hogwart’ın Müdürü Albus Dumbledore rolüyle dünya çapında tanınır hale geldi.

Seher Sultan kimdir? Dilan Polat’ın ne kadar vergi ödediğini açıklayan Seher Sultan kimdir?

Seher Sultan kimdir? Dilan Polat’ın ne kadar vergi ödediğini açıklayan Seher Sultan kimdir?

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu