Minik Beren Nisa Can Belediye Lideri oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu başkanlık koltuğunu bir günlüğüne 4’ncü sınıf öğrencisi Beren Nisa Can’a bıraktı.

Kemer Merkez İlkokulu 4-C sınıfında okuyan Beren Nisa Can, Belediye Lideri Topaloğlu’nun makam aracıyla Göynük mahallesinde bulunan konutundan alındı ve Kemer Belediyesine geldi.

Başkan Topaloğlu, bir günlüğüne Kemer Belediye Başkanlığı yapan Beren Nisa Can’ı makamda karşıladı.

Başkanlık koltuğunu Can’a teslim eden Lider Topaloğlu, Karataş’ın isteklerini sordu. Lider Can, ikili bayram yaşanan hoş bir günde belediye lideri olmaktan ötürü çok keyifli olduğunu söyledi.

Belediye Başkanlığı makamını kendisine layık gören Belediye Lideri Necati Topaloğlu’na, okul müdürü Tamer Özer ve öğretmeni Kevser Ünlü’ye teşekkür eden Lider Can, Belediye Lideri Beren Nisa Can olarak herkesi selamladığını belirtti.

Başkan Can, Ulu Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milleti temsil eden TBMM’yi açarak tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, “Ramazan Bayramımız da mübarek olsun. Sıhhat, sıhhat ve huzurla daima birlikte kaç ulusal ve dini bayramlar yaşamayı diliyorum.” dedi.

Başkan Can daha sonra Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’nda belediyeye ilişkin Deniz Kafe çalışanlarına ziyaret ederek hem bayramlarını kutladı hem de çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Başkan Can daha sonra Lider Topaloğlu ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı için Kemer Cumhuriyet Meydanı’na hareket etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu