Minik Öğrencilerden Lider Amca’ya Ziyaret

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Narlıdere Yerleşkesi’nde okuyan minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin’e konuk oldu

Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Narlıdere Yerleşkesi’nde okuyan çocukları belediye binasında ağırladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Lider Engin’in konuğu olan minikler, Lider Amcalarından belediyenin faaliyetler hakkında bilgi aldı. Belediyenin çalışmalarını öğrenme fırsatı yakalayan minik öğrencilere Okul Kurucusu Sezen Külahlı, Okul Müdürü Mahmut Demir ve öğretmenleri eşlik etti.

BAYRAMINIZI KUTLUYORUZ

Minik öğrencilere belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Lider Engin, “Sevgili çocuklar; Narlıdere’mizin paklık işlerini, yollarını, kültür-sanat faaliyetlerini biz yürütüyoruz. Geleceğin cumhurbaşkanları, başbakanları, belediye liderleri, öğretmenleri de sizlerin ortasından çıkacak. Dağlarımızı, denizlerimizi, etrafımızı sizler koruyacaksınız. Ahlaklı ve dürüst olacak, komşularınızın haklarını gözeteceksiniz. Kadın-erkek ayrımı yapmayacaksınız. Sarsıntıdan etkilenen kardeşlerinizi unutmayacaksınız. Narlıdere halkı ismine hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Sizlere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, sağlıklı, huzurlu ve keyifli günler diliyorum” dedi. Narlıdere Belediyesi’nin Beslenme Çantası Projesi’ni de öğretmenlerle paylaşan Engin, “Yaklaşık 500 çocuğumuza bir öğünlük beslenme dayanağı sağlıyor; dar gelirli ailelerimize dayanak oluyoruz” diye konuştu.

Okul Müdürü Mahmut Demir ise Belediye Lideri Ali Engin’e teşekkür ederek, “Hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı kapsamında hem de çocuklarımızın belediyeyi tanıması noktasında bu ziyareti gerçekleştirmek istedik. İnanıyorum ki çocuklarımız bu seyahatlerle çok şey öğrenecek. Hepinize teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu