NN’den 18 yaş altı BES için 23 Nisan kampanyası

18 yaş altı iştirakçilere yönelik BES kontratlarında birinci katkı hissesi ödemesi kadar ek katkı hissesi NN Hayat ve Emeklilik’ten

NN Hayat ve Emeklilik, 18 yaş altı Kişisel Emeklilik (BES) planı ile çocukların hayata inançla adım atmasına takviye oluyor. 18 Nisan 2023 – 18 Mayıs 2023 tarihleri ortasında 18 yaş altı çocuklar ve gençlere yönelik yapılan ferdi emeklilik kontratlarına, yüzde 30 devlet katkısı avantajının yanı sıra birinci katkı hissesi ödemesi kadar ek katkı hissesi fiyatı NN Hayat ve Emeklilik’ten. 

Dünyanın esaslı sigorta ve yatırım idaresi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik çok bedelli bir kampanyaya imza atıyor. 

Çocukların hayata inançla adım atmaları için 18 Nisan -2023 -18 Mayıs 2023 tarihleri ortasında 18 yaş altı çocuklara ve gençlere yapılan kişisel emeklilik kontratlarına, birinci katkı hissesi ödemesi kadar ek katkı hissesi meblağı NN Hayat ve Emeklilik tarafından bir keze mahsus olarak, üst limiti 500 TL olmak üzere yatırılıyor. NN’in ödediği ek katkı hissesi meblağının yüzde 30’u da tekrar kampanya kapsamındaki emeklilik mukavelesine devlet katkısı hak edişi olarak yansıyor. Yatırılan katkı hisseleri, NN Hayat ve Emeklilik’in geniş seçeneklere sahip yatırım fonlarında süreç görerek daha da pahalanıyor.   

“NN Senin Mobilin” uygulaması ile 18 yaş altı çocukların BES süreçleri daha süratli ve kolay gerçekleştirilebiliyor. “NN Senin Mobilin” uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Kampanyaya ilgili tarihler ortasında tüm NN Hayat ve Emeklilik acenteleri ve ING Bank Şubelerinden 18 yaş altı BES kontratı yaparak katılabilirsiniz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu