Oppenheimer Netflix E Ne Zaman Gelecek? Netflix Gelecek mi?

[ad_1]

Oppenheimer Netflix E Ne Zaman Gelecek? Oppenheimer, 21 Temmuz 2023’te gösterime girdi ve şimdilik sadece sinemalarda gösterime girecek. Filmin Netflix’e ne zaman geleceği henüz belli değil. Ancak filmin Universal Pictures tarafından dağıtıldığını ve Universal Pictures’ın filmlerini genellikle Netflix’e 45 gün sonra yayınladığını göz önüne alırsak. Oppenheimer’ın Netflix’e 26 Ekim 2023’te gelmesi muhtemeldir.

Oppenheimer Netflix E Ne Zaman Gelecek

Oppenheimer, Christopher Nolan’ın yönettiği ve Christopher Nolan, Charles Roven ve Emma Thomas’ın yapımcılığını üstlendiği bir biyografik drama filmidir. Film, atom bombasının geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan Amerikalı fizikçi J. Robert Oppenheimer’ın hayatını anlatıyor. Filmde Oppenheimer’ı Cillian Murphy canlandırıyor.

Oppenheimer, eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Film, Nolan’ın yönetmenliği, Murphy’nin performansı ve görsel efektleri için övüldü. 2023 BAFTA Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu dahil olmak üzere 12 dalda aday gösterildi.

Oppenheimer Netflix Gelecek mi, şimdilik sadece sinemalarda gösterime giriyor. Ancak filmin Netflix’e ne zaman geleceği henüz belli değil. Filmin Netflix’e 45 gün sonra gelmesi muhtemeldir.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Oppenheimer Netflix Ne Zaman Gelecek İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu