Prens William’ın Kate Middleton’ı Aldattığı İddiaları Ortaya Atıldı, Leydi Rose Hanbury Yanıt Verdi!

Galler Prensi William’ın Lady Rose Hanbury ile yasak ilişkisi olduğu söylentileri çıktı ve Kate Middleton aldatıldı mı sorusu gündeme geldi. Leydi Rose Hanbury, iddialara cevap verdi. Kate Middleton’ın ameliyat olmasının ardından kaybolması dünya basınında geniş yankı uyandırdı ve nerede olduğu ve sağlık durumu merak ediliyor. İddiaların detayları haberimizdedir…

Galler Prensi William’ın Lady Rose Hanbury ile ilişkisi olduğu iddiaları gündemi salladı. Kate Middleton uzun süredir görüntülenmedi ve aldatıldığı söylentileriyle boşanma hazırlıkları yaptığı ileri sürüldü. Leydi Rose Hanbury, üçüncü kişi olarak anıldığı ilişkiye dair “Tamamen yalan” açıklaması yaptı.

Prens William’ın Kate’i Lady Rose Hanbury ile aldattığı iddiaları ortaya atıldı ve Kate’in boşanmak istediği konuşuldu. Ancak bu iddiaların uydurma olduğu ve gerçeği yansıtmadığı konuşulanlar arasında.

İngiliz gazetesi The Sun’ın haberine göre, Galler Prensesi ve eşi Prens William hafta sonu evlerinin yakınlarındaki bir kasabada alışveriş yaparken görüntülendi. Bir görgü tanığı, ünlü çifti mutlu ve iyi görünürken gördüğünü söyledi.

Kate Middleton, Prens William, Ünlüler, Gündem, Magazin, Dünya, Haberler gibi anahtar kelimelerin yer aldığı içeriğin detayları yukarıda sunulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu