Prens William’ın Kate Middleton’u Aldattığı İddiası Ortaya Atıldı, Detaylar Ortaya Çıktı!

Dünya basınında geniş yankı uyandıran bir olayı yaşayan Kate Middleton, Ocak ayında ameliyat olduktan sonra ortadan kayboldu. Prens William’ın eşi olduğu Kate Middleton, iddialara göre Leydi Rose Hanbury ile aldatıldı. Milyonlarca insanın konuştuğu bu konuyla ilgili açıklamalar geldi. Kate Middleton gerçekten aldatıldı mı? Prens William, Kate Middleton’ı kimle aldattı? Leydi Rose Hanbury ne söyledi? İşte detayları…

PRENS WİLLİAM KATE MİDDLETON’U ALDATTI MI?

Galler Prensi William’ın, Lady Rose Hanbury ile yasak bir ilişki yaşadığı söylentileri ortaya çıktı. Kate Middleton’ın uzun süredir ortaya çıkmaması, aldatıldığı iddialarını güçlendirdi. Ancak Business Insider’ın haberine göre, Leydi Rose Hanbury avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada “Tamamen yalan” dedi.

Prens William’ın uzun süredir Kate’i Lady Rose Hanbury ile aldattığı ve artık ilişkilerini gizleme ihtiyacı duymadığı iddia edildi. Bu iddiaların ardından Kate Middleton’ın boşanma sürecine girdiği ve karın ameliyatı hikayesinin uydurma olduğu konuşuldu.

Kate Middleton aldatıldı mı? Prenns William Kate Middleton'u kimle aldattı? Leydi Rose Hanbury ne dedi?

KATE MİDDLETON GÖRÜNTÜLENDİ Mİ?

İngiliz gazetesi The Sun’a göre, Galler Prensesi Kate Middleton, eşi Prens William ile Cumartesi günü evinin yakınlarında alışveriş yaptı. Bir görgü tanığı ise “Bütün dedikodulara rağmen ünlü çifti karşımda görünce donup kaldım. Kate mutlu ve iyi görünüyordu, William ile alışveriş yapıyorlardı” ifadelerini kullandı.

Kate Middleton Prens William Ünlüler Gündem Magazin Dünya Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu