Sakar Şakir oyuncuları kimdir? Sakar Şakir konusu nedir?

[ad_1]

Sakar Şakir filmi bu akşam Show TV’de sinema severler tarafından merak ediliyor. Arama motorlarında en çok arananlar arasında Sakar Şakir yer aldı. Filmin unutulmaz karakterleri arasında, Sakar Şakir, Gardırop Fuat ve Marmara Kazım gibi isimler yer alıyor. Peki, Sakar Şakir oyuncuları kimdir* Sakar Şakir konusu nedir? Sakar Şakir nerede ve ne zaman çekildi? Detayları haberimizde…

Sakar Şakir konusu nedir?

Sakarlığıyla çevresindekileri bıktıran Şakir’e İstanbul’da ölen amcasından büyük bir miras kalır. Fakat mirası paylaşmak istemeyen bir akrabası onu ortadan kaldırmak için planlar yapmaya başlar. Fakat Şakir yine sakarlıklarıyla olaylardan kurtulmayı başarır. Bu olaylar sırasında yolda ve İstanbul’da karşılaştığı Gardırop Fuat ile kovalamacaları sürmektedir. Filmin sonunda akrabası malları alamayacağını anlar ve delirir. Şakir ise yine sakarlık yaparak dükkânını havaya uçurur ve köyüne geri döner. İstanbul’un yarısı dükkânın patlamasıyla yanmıştır.

Sakar Şakir oyuncuları

Kemal Sunal

Ali Şen

Adile Naşit

Ünal Gürel

Macit Flordun

Necdet Yakın

Atilla Ergün

Kamer Sadık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müslüman Alimler Heyeti'ni kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müslüman Alimler Heyeti’ni kabul etti

Hakkı Kıvanç

Ayfer Feray

İhsan Yüce

Celal Yonat

Sakar Şakir filmi nerede ve ne zaman çekildi?

1977 yapımı Sakar Şakir çekimleri İstanbul’un Bakırköy ilçesinde gerçekleşti. Çekimlerin büyük bir çoğunluğu Yeşilköy’de yapıldı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu