Serhat Akın kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Serhat Akın kimdir?  Serhat Akın nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Serhat Akın’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Serhat Akın kimdir?  Serhat Akın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.  Serhat Akın’ın biyografisini haberimizde derledik…

Lyme hastalığı nedir? Lyme hastalığı neden olur? Belirtileri nedir?
Lyme hastalığı nedir? Lyme hastalığı neden olur? Belirtileri nedir?

Serhat Akın, 5 Haziran 1981 tarihinde Bretten, Almanya‘da bir Türk ailenin oğlu olarak doğmuştur. Tam adı Niyaı’nın Erzincan‘lı olması sebebiyle aslen Erzincan’lıdır. Bu sebeple Milli Takım da genelde 24 numaralı formayı giymiştir.

Serhat Akın, 10 yaşında iken Karlsruher futbol takımının altyapısında futbola başladı. 2000 yılında Fenerbahçe‘ye transfer oldu. Fenerbahçe’de kaldığı 5 senede Fenerbahçe formasıyla toplamda resmi maçlara 154 kere çıkmış ve 49 gol atmıştır.

1999 yılında 4 kez U-17 formasını giymiş ve 2 gol kaydetmiştir, aynı yıl içerisinde 3 kere de U-18 formasını giymiş 4 gol atmıştır. 2000 yılından 2002 yılına kadar da Türkiye U-21 formasını 23 kere giymiş ve 12 gol kaydetmaren ise Türkiye Milli formasıyla 21 maça çıkmış ve 3 gol atmıştır.

Serhat Akın en son Almanya 4. Ligi takımlarından Berliner AK takımında 2013-2014 sezonunda oynadıktan sonra aktif futbulu bırakmıştır.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu