Setlerden Sahnelere

Bir periyot rol aldığı sinema sineması ve dizlerdeki başarılı oyunculuğuyla isminden kelam ettiren Sinan Akbaş, artık de müzik dünyasına ‘merhaba’dedi.

1984 yılında Hülya Avşar’ın başrollerini paylaştığı ‘Sekreter’ sinemasıyla sinemaya geçen Sinan Akbaş, arkası gerisine birçok sinema ve dizide rol aldı. Yıllarca TRT kökenli müzik hocalarından müzik dersleri de alan Akbaş, TRT korusunda yer aldı ve TRT müzik programlarına renk kattı. Bir mühlet evvel stüdyoya giren Sinan Akbaş, 2 modüllük singlesini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Yıllarca okullarda müzik üzerine konferanslar  veren ve müzik hocalığı da yapan Sinan Akbaş, Yüksel Arslan’ın direktörlüğünü yaptığı ‘Nereye Gidiyorsun’, ve ‘Bakışına Yandım’isimli 2 şarkılık singlesinin çalışmasını bitirdi. Müziklerinin önümüzdeki günlerde tüm dijital platformlardaki yerini alacağını belirten Sinan Akbaş,’Çok iiyi müzisyenler ile başarılı bir çalışma yaptım. Müziklerim yaza damga vuracak. Yeşilçam sineması tadında bir de klip çektim. Müziklerim kadar klibimde çok konuşulacak’dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu