Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı Tesettüre Girdi! Son Gelişmeler…

Sihirli Annem’in unutulmaz karakterlerinden biri olan Tuğçe’ye hayat veren Damla Ersubaşı, aşk hayatıyla da dikkat çeken bir isim. Son zamanlarda tesettüre giren Ersubaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çekti. Sihirli Annem’in Tuğçe’si kapandı mı? Damla Ersubaşı tesettüre mi girdi?Detaylar haberimizde.

Televizyon dünyasının hafızalara kazınan karakterlerinden biri olan Sihirli Annem’in Tuğçe’si rolüyle tanınan Damla Ersubaşı, tesettüre girdi. Sosyal medyada aktif olan oyuncu, tesettüre girerek poz verdi ve bu fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Başörtüsü takarak verdiği pozu, tesettür ürünleri satan sayfalar da paylaştı.

İki çocuğunun babası Mustafa Can Keser ile olaylı bir şekilde boşanan ve zorlu günler geçiren Damla Ersubaşı, geçtiğimiz haftalarda Haberler.com stüdyosunda Gökay Kalaycıoğlu’nun sorularını yanıtlamıştı. Evlenmeden önce hamile kaldığı için aceleyle evlendiğini söyleyen oyuncu, eski eşiyle yaşadığı problemleri ve zorlukları anlatmıştı. Oyuncu, “Annem hamile olduğumu öğrendiğinde yüzüme tükürdü. Erken evlenmekten pişmanım. Eski eşimle sorunları aşamıyorduk. 9 aylık hamileyken aldattığını öğrendim ve yıkıldım. İlk kızım doğduktan sonra şiddet gördüm. Şiddet, aldatılmaktan daha kötü bir duygu” şeklinde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu