Sokak Nöbetçileri karakterleri gerçek adı, Sokak Nöbetçileri konusu, Özet

[ad_1]

Sokak Nöbetçileri Kitabı 18 yaş ve üstü kişiler için uygun bir kitaptır çünkü içerisinde argo kelimeler barındırır. Sokak Nöbetçileri kitabı Şubat 2021 yılında yayımlanmıştır. Kitabın yazarı Aslı Arslandır. Kitap toplam 720 sayfadan oluşmaktadır. Çocukluğunda fazlasıyla yara alan ve on yedi yaşında Koza tarafından Ekip’e dahil edilen Helin Aktan, son görevi için ajan olarak Sokak Nöbetçileri’nin yanına gönderilir fakat çıkmış olduğu bu yolda kendisi kadar yaralı beş kişiyle tanışacağından habersizdir.

Sokak Nöbetçileri Karakterleri?

  • Yankı 
  • Bartu
  • Lâl  
  • Mutlu 
  • Işık

Sizler için bizlerde Sokak Nöbetçileri karakterleri gerçek adı, Sokak Nöbetçileri Konusu, Sokak Nöbetçileri özet? Sokak Nöbetçileri cinsellik var mı? Sokak Nöbetçileri cinsellik bölümü? Sokak NÖBETÇİLERİ 2 cinsellik var mı? Sokak Nöbetçileri yaş sınırı? Sokak Nöbetçileri 12 yaş için uygun mu? Sokak Nöbetçileri 13 yaş için uygun mu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Çocukluğunda aşırısıyla yara alan ve on yedi yaşlarında Koza tarafınca Takım’e dahil edilen Helin Aktan son misyonu için casus olarak Cadde Nöbetçileri‘nin yanına sevk edilir fakat çıkmış olduğu bu yolda kendisi kadar yaralı beş bireyle tanışacağından habersizdir.

Çocukluğunda aşırısıyla yara alan ve on yedi yaşlarında Koza tarafınca Takım’e dahil edilen Helin Aktan son misyonu için casus olarak Cadde Nöbetçileri’nin yanına sevk edilir fakat çıkmış olduğu bu yolda kendisi kadar yaralı beş bireyle tanışacağından habersizdir. Ailenin lideri ve beyni olan Yankı eforu ve acımayı olan Bartu bacakları ve suskunluğu olan Lâl elleri ve rengi olan ikizler Mutlu ile Işık… Kendi benliğini kaybettiğini onlarda bakmış olduğu parçalarla fark eden Helin eline bir fırça alıp kendisini yavaş yavaş bu tabloya yerleştirmeye adım atar. Daha evvel asla tanımadığı ve ilk kere karşılaşmış olduğu aşk onu bu tabloda beklemektedir. “Ne olacak senin bu durmadan titreyen sesin? Durmadan titreyen ellerin ve dizlerin? Helin ne yapacağım ben seninle?” Biz altı erişkin. Biz altı çocuk. Yaşlarımız onun altında. Biz her ikisiydik. Onlar benim ilk oyun dostlarımdı ilk çocukluk hayallerimin mimarları ve ilk gerçek cümbüşlerim. Cadde Nöbetçileri benim her parçam olmaya başlamıştı minnettarlığımın artık miktarı olamazdı.

Sokak Nöbetçileri koza gerçek adı? Sokak Nöbetçileri Koza kim? Sokak Nöbetçileri karakterleri koza? Sokak Nöbetçileri karakter tanıtımı? Sokak Nöbetçileri karakterleri helin kim? Gerçek adı?

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu