Soyer: Sarsıntıda gösterdiğiniz fedakârlığı bütün İzmir biliyor

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer,  sarsıntı felaketi nedeniyle ertelenen 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde belediye bünyesindeki sıhhat çalışanlarıyla bir ortaya geldi. İşçisiyle gurur duyduğunu tabir eden Lider Tunç Soyer, “Depremde gösterdiğiniz fedakârlığı, Hatay’da gösterdiğiniz harikulâde yüksek performansı, güç şartlar altında yaptıklarınızı İzmir biliyor. Bana da iftihar etmek düşüyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi ile İzmir Büyükşehir Belediyesi sıhhat çalışanları, 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde bir ortaya geldi.  Zelzele nedeniyle ertelenen, Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası’ndaki kokteyle İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi operatör Dr. Kadir İhtilal Demirel, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ile eşi Bülten Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Şükran Işıklı, Özgür Ozan Yılmaz ve sıhhat çalışanları katıldı.

Soyer: “İçimizi aydınlatıyorsunuz”
İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, “Her birinizle iftihar ettiğimizi söylemek istiyorum. İzmir sizi tanıdı, duydu. Sarsıntıda gösterdiğiniz fedakârlığı, Hatay’da gösterdiğiniz inanılmaz yüksek performansı, sıkıntı şartlar altında yaptıklarınızı bütün İzmir biliyor. Bana da iftihar etmek düşüyor. Sizlerle gurur duyuyorum. Eşrefpaşa Hastanesi’nde uzunca bir müddettir daima yükselen bir performans var. Onu da yalnızca ben değil bütün İzmir takdir ediyor. Her birinize minnettarım. Yaptığınız şeyi vicdanınızla, yüreğinizle yapıyorsunuz. Ne kadar teşekkür etsem eksik kalır. Âlâ ki sizlerle bir arada çalışıyoruz. İçimizi aydınlatıyorsunuz” dedi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi operatör Dr. Kadir İhtilal Demirel ise “Öyle güç vakitlerde bir arada olduk ki. 800 kilometre uzakta bir arada çalışıyorduk. Hepiniz sağ olun” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu