Survivor 2024 İletişim Oyununu Kim Kazandı? Detaylar Ortaya Çıktı!

Survivor 2024, TV8’de yayınlanan bir televizyon yarışma programıdır. Yarışma iletişim oyununu kimin kazandığı ve sonucun kaç kaç olduğu merak konusu olmuştur. 27 Mart 2024 Çarşamba günü yayınlanan bölümde iletişim ödülünü hangi takımın kazandığı ve ödülün telefonla arama mı olduğu detaylarıyla açıklanmıştır.

Yarışmanın açılışını yapan Acun Ilıcalı, “SMS yok… Her koyun kendi bacağından asılacak. Kimleri suçlayamayacaksınız. İyiyseniz sonuna kadar gidebileceksiniz. Nagihan Karadere’nin hayalleri gerçek oluyor. Onu ancak kendi başarısızlığı eler. Orada ne bahaneler duyacağımızı bilmiyorum ama…” ifadelerini kullanmıştır.

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarına performans gösterebilmeleri için haftalık az bir öğün verildiğini belirtmiştir. Ayrıca Survivor’ın bir sezonunun 82-83 milyon dolara mal olduğunu ve bu sezonun uzun olması gerektiğini vurgulamıştır.

Yarışmanın sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenmektedir. Mavi takım ve Kırmızı takımın listesi de yarışmanın heyecanını arttırmaktadır. 27 Mart Çarşamba günü yayınlanan bölümde Survivor iletişim ödülü oyunu gerçekleşmiştir ve sonuçlar sayfalarında yayınlanacaktır. Takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu