Survivor All Star 2024 Turabi’nin Performansıyla Dikkat Çekiyor! Kim Kazandı?

Survivor All Star 2024, 1 Ocak’ta başlamış ve büyük bir heyecana sahne olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’ın “SMS yok. Her koyun kendi bacağından asılacak” dediği fragmanda Turabi dikkatleri üzerine çekti. Ancak henüz kazanan takım belirlenmedi. Mavi Takım ve Kırmızı Takım arasındaki rekabet devam ediyor.

Yarışmanın açılışını yapan Acun Ilıcalı, izleyicilere yarışmacıların performanslarını artırmak için haftalık az bir öğün verildiğini söyledi. Survivor’ın sportif bir şov olduğunu ve buna uygun olarak uzun bir sezon gerektiğini belirtti. Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti ile iyi ilişkilerinin olduğunu ve ülkeye katkı sağladıklarını vurguladı.

Survivor’ın sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan yapacak. Mavi Takımın ve Kırmızı Takımın yarışmacıları ise şu şekilde:

MAVİ TAKIM: Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre, Ogeday Girişken

KIRMIZI TAKIM: Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören, Nihat Altınkaya

3 Nisan Çarşamba günü Survivor’ın sonucu henüz netleşmedi ve yarışmalar devam ediyor. Heyecanla beklenen kazanan takımın belirlenmesi için izleyiciler sabırsızlıkla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu