Survivor All Star 2024’de Heyecan Dorukta! İşte 3 Nisan Çarşamba Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor All Star 2024’te heyecan devam ediyor. Yarışmacıların nefes kesen oyunlar oynadığı programda dokunulmazlık oyunu merak konusu. Peki, 3 Nisan Çarşamba 2024’te Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı, yarışmanın açılışını yaparken “SMS yok… Her koyun kendi bacağından asılacak. Kimleri suçlayamayacaksınız. İyiyseniz sonuna kadar gidebileceksiniz. Nagihan Karadere’nin hayalleri gerçek oluyor. Onu anca kendi başarısızlığı eleyecek. Orada da ne bahaneler duyacağız bilmiyorum ama…” şeklinde konuştu.

Yarışmacılara haftalık az bir öğün verildiğini belirten Ilıcalı, Survivor’ın bir sezonunun 12-15 milyon dolara mal olduğunu ve bu nedenle sürenin uzun olması gerektiğini söyledi.

Programın sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenirken, mavi takımda Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre, Ogeday Girişken bulunuyor. Kırmızı takımda ise Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören, Nihat Altınkaya yer alıyor.

Haftanın dokunulmazlık oyununu kazanan kişi ise Poyraz oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu