Survivor All Star 2024’te Turabi’nin Performansı Olay Yarattı! 27 Mart Salı Kazanan Belli Oldu mu?

Survivor All Star 2024, 1 Ocak’ta başladı ve heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada “SMS yok. Her koyun kendi bacağından asılacak” sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Turabi, izleyicileri meraklandırmaya devam ediyor. Peki, Survivor’da kazanan kim olacak? 27 Mart Salı günü, Mavi Takım mı yoksa Kırmızı Takım mı zafer elde edecek?

Acun Ilıcalı’nın yarışmanın başlangıcını yaptığı açıklamasında, yarışmacılara verilen az bir öğünle performanslarını nasıl göstereceklerini vurguladı. Ilıcalı ayrıca Survivor’ın bir sezonunun büyük bir bütçeye mal olduğunu ve bu sebeple uzun bir süreye yayıldığını belirtti. Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunuculuğunu üstlendiği Survivor, 1 Ocak’ta başladı ve heyecan dolu anlar sunmaya devam ediyor.

Mavi Takım şu isimlerden oluşuyor: Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre, Ogeday Girişken.

Kırmızı Takım ise şu isimlerden oluşuyor: Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören, Nihat Altınkaya.

27 Mart Salı günü heyecan dolu yarışmalar devam ediyor ve kazanan henüz belli değil. Acun Ilıcalı ve yarışmacıların performanslarıyla Survivor All Star 2024, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu