Survivor Yunus Emre’nin Eşi Beria Özden’e Olay Suçlamalar! Yağmur Sarnıç İddialarda Bulundu

Survivor All Star yarışmacısı Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden, aldığı cezalar ve paylaşımlarıyla sürekli gündemde kalıyor. Beria Özden, daha önce eşini arayarak Aleyna’dan uzak durması konusunda uyarılarda bulunmuştu. Şimdi ise futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’ın hedefi oldu. Yağmur Sarnıç, Beria Özden’e yönelik olay suçlamalarını dile getirdi. Peki, Yağmur Sarnıç’ın iddiaları neler? Beria Özden bu iddialara nasıl cevap verecek?

Yağmur Sarnıç, Yunus Emre Özden’in şantajla evlendiğini öne sürerek Beria Özden’i hedef aldı. Sarnıç, “Yunus Emre’nin zorunlu olarak bu evliliği kabul ettiğini ve Beria’nın insanları gizlice kayda alarak şantaj yaptığını” iddia etti. Ayrıca Yağmur Sarnıç, Beria Özden’in uyuşturucu temin ettiği konusunda da iddialarda bulundu.

Beria Özden ise bu iddialara karşı çıkarak Yağmur Sarnıç’ı iftira atmaktan suçladı. Beria, “Ortaya karışıklık çıkarıp prim yapmaya çalışan kişiyle uğraşacağını” belirtti ve kendisine karşı yapılan haberleri yalanladı.

Yaşanan bu olaylar, Survivor Yunus Emre’nin eşi Beria Özden’in gündemde kalmasına sebep olurken, Beria’nın iddialara nasıl cevap vereceği merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu