Tarık Özerbay Öldü mü? Tarık Özerbay Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

[ad_1]

Tarık Özerbay Öldü mü? Tarık Özerbay’ın kim olduğu, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi sorular gündemde merak ediliyor. Esenyurt’ta meydana gelen cinayetlerin ardından artan aramalarla gündeme gelmiştir. Tarık Özerbay’ın sosyal medya paylaşımları da ortaya çıkmıştır. İnsanlar Tarık Özerbay’ın kim olduğunu, nereli olduğunu ve kaç yaşında olduğunu merak etmeye başlamışlardır. Ancak, Yunus Emre Erzen ve Batuhan Bayındır’ı öldüren Tarık Özerbay’ın yakalanıp yakalanmadığı hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

TARIK ÖZERBAY KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA

Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerindeki bir tekel bayiinde gerçekleşen korkunç olay, 00.15 sıralarında meydana geldi. İş yerine gelerek içeride bulunan 3 kişiye karşı acımasız bir saldırı düzenleyen 4 kişi, adeta kurşun yağdırdı. Bu saldırı sonucunda, 20 yaşındaki Batuhan Bayındır ve 24 yaşındaki Yunus Emre Erzen hayatını kaybederken. 21 yaşındaki Yusuf Erzen ise yaralandı. Olay yerine hızla yönlendirilen sağlık ekipleri, yaralı Yusuf Erzen’i tedavi altına aldı. Aynı zamanda polis ekipleri, saldırının arkasındaki şüphelileri yakalamak için kapsamlı bir soruşturma başlattı. Silahlı saldırının şüphelilerinden olan Murat Özer, Esenyurt’ta polis ekipleri tarafından yakalandı. Diğer şüphelilerin yakalanması için ise ekiplerin çalışmaları sürmektedir.

TARIK ÖZERBAY KİMDİR hakkında bilgi vermek istiyoruz. Twitter hesabından paylaşımlarda bulunmayan Tarık Özerbay’ın terör soruşturmalarıyla ilişkili tutuklu bulunan HDP’li Selahattin Demirtaş ile ilgili paylaşımları beğendiği tespit edildi. Ayrıca, Tarık Özerbay’ın FETÖ’nün ABD imamlarından Sacit Arvasi ve CHP’li Canan Kaftancıoğlu’nun paylaşımlarını da beğendiği ortaya çıktı. Twitter üzerinde yapılan çalışmalarda, “Tekel” etiketi altında paylaşım yapan 35.368 hesaptan. 9.220’sinin bot hesap olduğu ve 26.148 hesabın gerçek kişilere ait olduğu belirlendi. Bu isimli hesaplar arasında ise 5.136’sının FETÖ bağlantılı, 2.898’inin ise terör örgütü PKK bağlantılı olduğu saptandı. Yapılan araştırmaya göre, paylaşım yapan hesapların %52’sini oluşturan 18.114’ü gerçek kişilere ait hesaplar iken. Yüzde 48’ini oluşturan 17.254 hesabın bot hesaplar ve terör bağlantılı hesaplar olduğu belirlendi.

Tarık Özerbay Öldü mü
Tarık Özerbay Öldü mü

Tarık Özerbay Öldü mü

Tarık Özerbay Öldü mü Emniyet yetkilileri, Esenyurt’ta bir tekel bayisinde meydana gelen cinayetle ilgili açıklama yaptı. İki husumetli grup arasında yaşanan olay sonucunda 2 kişi hayatını kaybetmiş ve 1 kişi yaralanmıştır. Bu olayla ilgili olarak çalışmalar başlatılmış ve olaya karışan bir kişi gözaltına alınmıştır. Firari üç şahsın yakalanması için ise emniyet ekipleri çalışmalarını sürdürmektedir.

Olay yeri inceleme ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemede 1 adet 7.65 mm ve 11 adet 9 mm kovan bulmuşlardır. Ayrıca, olayın yaşandığı işletmede 1 pompalı tüfek, 2 tabanca ve 50 adet mermi ele geçirilmiştir.

Silahlı saldırganlar, Erzen kardeşleri bulmak için tekel bayisine gelmişlerdir. Saldırganlar, Yusuf Erzen, Yunus Emre Erzen ve Batuhan Bayındır’ı görerek onlardan babalarını çağırmalarını istemişlerdir. Ancak bu talep arbedeye dönüşmüş ve ortam adeta savaş alanına dönmüştür.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Tarık Özerbay Öldü mü İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu