Taş Kağıt Makas Dizisi Eylem Tok Olayına Gönderme Mi Yaptı? Gündemdeki Tanıtımı Detaylarıyla İnceledik!

Taş Kağıt Makas dizisinin 6. bölüm tanıtımı gündemde! Yeni bölümde, Türkiye’nin gündemini sarsan Eylem Tok olayına atıfta bulunulduğu iddia edildi. Peki, Taş Kağıt Makas dizisi gerçekten Eylem Tok’a gönderme mi yaptı? Bölüm tanıtımı neden bu kadar konuşuluyor? İşte detaylar…

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Taş Kağıt Makas dizisinde, Yeliz Akkaya’nın canlandırdığı ‘Meryem’in oğlu Furkan (Doğa Karakaş), lüks aracıyla bir kuryeye çarpıyor. ‘Meryem’, bu olayı örtbas etmek için ‘Bünyamin Emirkıran’ın da (Atsız Karaduman) yardımıyla önce Katar’a ardından Amerika’ya gitme kararı alıyor. Ancak ‘Avukat Harun Yakar’ (Ozan Güven), duruma büyük bir tepki gösteriyor. Olayın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, 3 Nisan akşamı Kanal D’de yeni bölümüyle ekrana gelecek. İzleyiciler, heyecanla beklenen yeni bölümde yaşanan gelişmeleri takip edecek ve karakterlerin karşılaşacağı yeni durumları gözlemleyecekler.

Eylem Tok olayı ise Eyüpsultan’da bir kazaya karışan 17 yaşındaki sürücü T.C. ile annesi yazar Eylem Tok’un yaşadığı olayı kapsıyor. Kazada bir kişinin ölümüne ve birkaç kişinin yaralanmasına sebep olan sürücü ve annesi kaçtıktan sonra Türkiye’ye iade edilmeleri için çalışmalar başlatılmıştı.

Taş Kağıt Makas dizisi, Eylem Tok olayına atıfta bulundu mu, yoksa sadece benzerlik mi var? Bu ve daha fazlası dizinin yeni bölümünde cevap bulacak. Takipte kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu