TCL’in yenilikçi klimaları Türkiye’de

Küresel TV sanayisinin önder oyuncusu ve yenilikçi tüketici elektroniği markası TCL’in Türkiye’deki eser gamı genişlemeye devam ediyor. Daha evvel akıllı telefon, televizyon, robot süpürge ve hava temizleyici üzere eserleri Bilkom teminatıyla Türkiye’de satışa sunulan TCL’in tescilli FreshIN+ pak hava sistemine sahip akıllı klimaları da Bilkom portföyüne eklendi.

 

TCL’in dünya genelinde geniş bir üretim ve satış hacmine sahip yenilikçi özelliklere sahip Seçkine, T-Pro ve C-Fresh serisi klimaları, konutun ısısını denetim etmekle yetinmiyor birebir vakitte dış ortamdan taze hava sağlayarak konutun havasını daha sağlıklı kılıyor. 

 

TCL’in üstün performans ve verimlilik sunan TCL Taze Hava Teknolojisi ile ortamın havasını temizleyen ve A+++ güç verimliliğine sahip C-Fresh klima serisi; FreshIN+ teknolojisi, saatte 60 metreküpe kadar taze hava sağlayan hava motoru, sıcaklık dengeleme özelliği ve yüksek verimli hava paklığı için 4 farklı katmandan oluşan Quadrupuri filtreleri ile akıllı ve sağlıklı hava idare sistemi sunuyor. TCL C-Fresh serisi klimaların akıllı invertör bobinleri, üfleme sıcaklığını 30 saniyede 18℃’ye soğutarak ve 60 saniyede 40℃’ye kadar ısıtarak ayarlanan sıcaklığa daha süratli ulaşılmasını sağlıyor ve sıcaklığın ± 0.5℃ hassasiyetle sabit tutulmasına yardımcı oluyor. Klima böylelikle yüzde 60’a varan güç verimliliği sağlarken hareketli alt kanat ile Coanda tesirinde 360° üfleme yaparak havanın odadaki en uzak noktasına kadar ulaşmasına imkan veriyor.

 

Yenilikçi özelliklere sahip A++ güç verimliliğine sahip T-Pro serisi klimalar, Hafif Esinti moduyla sert ve direkt gelen soğuk hava üflemesi yerine 1422’ye varan mikro deliklere sahip S biçimindeki kanatları ile daha geniş ve yumuşak bir halde havayı dağıtarak daha konforlu soğutma ve ısıtma imkanı tanıyor. TCL Home uygulamasıyla akıllı idare ve denetim imkanı sunan klimalar, çağdaş ve estetik yapıları ile dikkat çekiyor. Sıhhat filtreleri ile steril havanın daima alınabilmesini sağlayan klimalar, kendi kendini temizleme özelliği ile evvel dondurma ve sonra buz çözme yaparak derinlemesine paklık yapabiliyor. 

 

Diğer serilerde olduğu üzere yüksek sıcaklık ortamında güçlü soğutma imkanı sunan ve fiyat performans eseri olarak öne çıkan TCL Seçkine serisi, 50℃ ve -20℃ ortam sıcaklığında performansında düşüş olmadan, yüksek verimlilikle çalışabiliyor. Eko moduyla otomatik olarak en verimli ve güç tasarruflu formda çalışan A++ güç verimliliğine sahip Seçkine serisi klimalar, jeneratör modu sayesinde voltaj düşüşlerinde bile problemsiz bir formda çalışıyor. TCL ekosistemiyle entegre çalışan ve TCL TV’lerden de Denetim edilebilen klimalar, sesli denetim imkanı da tanıyor. 

 

TCL’in Tescilli Taza Hava Teknolojisi FreshIN+

 

TCL’in FreshIN+ teknolojisine sahip klimaları, oksijen ve nem düzeylerini artırmaya yardımcı olan güçlü hava motoru sayesinde saatte 60 metreküp taze havayı dış yerden iç yere taşıyor. 

 

TCL Taze Hava Teknolojisi, çalıştığı ortamın hava kalitesini bir bir üst düzeye taşıyor. Tescilli sirkülasyon teknolojisi, yalnızca dışarıdan taze havayı içerik almıyor, birebir vakitte Hepa filtre dahil olmak üzere 4 kademe filtreleme yaparak pak ve sağlıklı bir hava sağlıyor. 

 

3 yıl aygıt ve 5 yıl kompresör garantisiyle satışa sunulan son teknolojiye sahip TCL klimaları, inançlı ve konforlu bir kullanım sunuyor. TCL Home ve Google Home ekosistemi ile uyumlu çalışan klimalar, şık ve şık dizaynıyla akıllı konutun bir kesimi olarak konumlanıyor.

 

TCL, 20 yılı aşkın bir müddettir, toplam kapasitesi 30 milyon adetten fazla olan yerleşik global üretim ağı (Çin, Brezilya ve Endonezya’yı kapsayan 10 üretim üssü) ile yüksek kaliteli klimalar üretiyor ve bu klimalar dünyanın dört bir yanında kullanılıyor. Fresh Air 1.0, Gentle Cool, Seçkine, Q-Serisi üzere TCL Klima modelleri birçok ülkede hali hazırda kullanılıyor. TCL klimalar yalnızca iç yerlerde üst seviye bir pak hava tecrübesi sağlamakla kalmıyor, tıpkı vakitte Red Dot ödüllü dizaynları ile meskenin dekoruna da güzel bir ambiyans katıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu