The Old Guard 2 Ne Zaman Çıkacak? The Old Guard 2 Çıktı mı?

[ad_1]

The Old Guard 2 Ne Zaman Çıkacak? The Old Guard 2, 12 Temmuz 2023’te Netflix’te yayınlandı. Film, Gina Prince-Bythewood tarafından yönetildi ve Greg Rucka ve Leandro Fernandez’in aynı adlı çizgi romanından uyarlandı. Filmin başrollerinde Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling ve Van Veronica Ngo yer alıyor. The Old Guard 2, ölümsüz bir grup paralı askerin hikayesini anlatıyor. Grup, ölümsüzlüklerini sır olarak saklamaya çalışırken, paralı asker olarak çalışmaya devam eder.

Ancak grup, ölümsüzlüklerini keşfeden bir şirket tarafından takip edilmeye başlar. Grup, şirketten kaçmak ve ölümsüzlüklerini korumak için mücadele eder.

The Old Guard 2 Ne Zaman Çıkacak

The Old Guard 2, ilk filmin devamı niteliğindedir. Film, ilk filmin kaldığı yerden devam eder ve grubun yeni maceralarını konu alır. Film, ilk film kadar iyi eleştiriler almadı, ancak yine de izleyiciler tarafından beğenildi. Film, Netflix’te yayınlandığı ilk haftada 126 milyon saat izlendi.

The Old Guard 2, 2023 yılında Netflix’te yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Victoria Mahoney üstlenecek. Filmin başrollerinde Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor ve Van Veronica Ngo yer alacak.

Film, ilk filmin kaldığı yerden devam edecek. İlk filmde ölümsüz bir grup paralı askerin hikayesini anlatan film, ikinci filmde bu askerlerin yeni düşmanlarıyla savaşmasını konu alacak.

Filmin çekimleri 2021 yılında tamamlandı ve filmin 2023 yılında Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

The Old Guard 2 Fragman

Netflix, The Old Guard 2’nin ilk fragmanını yayınladı. İlk filmin devamı olan film, ölümsüz bir grup paralı askerin hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmenliğini Victoria Mahoney üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor ve Harry Melling yer alıyor.

Fragman, ölümsüz grubun hükümetin ve bir şirketin peşine düştüğünü gösteriyor. Grup, bu sefer kendilerini ölümsüzlüklerini elde eden şirketin elinden kurtarmaya çalışıyor.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. The Old Guard 2 Ne Zaman Çıkacak İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu