Trabzon’da 2024 Yerel Seçim Sonuçları Belli Oldu: Hangi Parti, Kim Önde?

Trabzon’da 31 Mart 2024 Yerel Seçim sonuçları için sandıkların kapanması ve oy sayımının başlamasıyla beraber gözler Yüksek Seçim Kurulu’na çevrildi. Trabzon’da hangi partinin önde olduğu merak edilirken AK Parti ve CHP’nin adayları arasındaki rekabet de dikkat çekiyor. AK Parti’den Ahmet Metin Genç, CHP’den Hasan Süha Saral ve İYİ Parti’den Muhammet Erkan’ın yarıştığı seçimde hangi parti öne geçecek merak konusu. Trabzon’da AK Parti mi yoksa CHP mi kazanacak?

Yayın yasağının kalkmasının ardından Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına erişilebileceği belirtildi. 2024 Yerel Seçimlerinde Trabzon’da yapılan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Ahmet Metin Genç, Hasan Süha Saral ve Muhammet Erkan yarıştı. Ayrıca il ve ilçe belediye başkanlarıyla birlikte il meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da belirlendi.

Güncel seçim sonuçları ve detaylar için Haberler.com’un Yerel Seçim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Trabzon’da hangi adayın önde olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu