Turhan Mildon kimdir? Eşi ? Kızı? Mildon Ailesi?

[ad_1]

Bu içerik bilgivip.com için hazırlanmıştır.

Turhan Mildon kimdir? Eşi ? Kızı? Mildon Ailesi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için X sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle. Sizler için bizlerde Turhan Mildon kimdir? Eşi ? Kızı? Mildon Ailesi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Resmi web sitelerinde yer alan biyografisi şu şekildedir;

3 Kasım 1946’da doğan M. Turhan Mildon, Ticari Bilimler Akademisi’nden mezun olduktan sonra 1967’de Miller Oto Ticaret ve Sanayi A.Ş.’yi Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde kurmuştur.

İlk ticari faaliyetine otomobil yedek parçası ve Good Year lastikleri satışıyla başlamıştır. 1975 yılında faaliyete başlayan Petrol Ofisi ile de akaryakıt sektörüne giriş yapmıştır. 1986 yılında Tofaş Ana Bayiliğini alarak Fiat markasının Çanakkale bölgesinde araç satış, servis ve yedek parça satışına başlamıştır.

Turhan Mildon, 1984 ve 1994 yıllarında olmak üzere Gelibolu Belediye Başkanlığı yaparak ilçesine hizmet vermiştir.

Turhan Mildon 17.11.2011 yılında vefat etmiştir.

Turhan Mildon “Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir. İnsanın kendine güveni, büyük işlere girişmesinin ilk şartıdır. Bizlere bırakılan bu miras aynı güvenilirlik, dürüstlük ile devam edecektir.”

Turhan Mildon kimdir? Eşi ? Kızı? Mildon Ailesi? yazısı ilk önce Bilgi VIP üzerinde ortaya çıktı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu