Ünlü Oyuncu Gonca Vuslateri’nin Sessizce Evlilik Yaptığı O An!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, son zamanlarda hamileliği ve gizli tuttuğu ilişkisiyle konuşulmaktadır. Şu anda 8 aylık hamile olan Vuslateri, partnerinin yüzünü hiçbir platformda göstermemiştir. Gonca Vuslateri‘nin son paylaşımı ise dikkat çekmektedir. Gonca Vuslateri evlendi mi? Gonca Vuslateri kimden hamile? Gonca Vuslateri ilk kez ortaya çıktı! İşte detaylar…

GONCA VUSLATERİ EVLENDİ Mİ?

Bebek bekleyen oyuncu, aylardır gizlediği partneriyle evlilik yoluna girmiştir. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde evlenen Gonca Vuslateri, Instagram hesabından partneriyle ilk fotoğrafını paylaşmış ve şunları yazmıştır:

“Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil tabii. Onlar tüm süreci benimle yaşayan sevdiklerim. Dostu, düşmanı hep birlikte gördüğümüz kıymetli bir sürecin sonuna geldik. Eğer bu durumu yaşarken başka insanlara da umut olabildiysek ne mutlu bize. Özellikle kadınların, yanlış anlaşılmasın ‘kadınların’ linç ettiği konularda bir nebze de olsa iyileştirici bir etki yaratabilirsek ne mutlu.”

Gonca Vuslateri evlendi mi? Gonca Vuslateri kimden hamile? Gonca Vuslateri ilk kez paylaştı!

“KARNIM BURNUMDA HALİMLE BUNU DA HALLETTİK”

“Zaten evliydik. Sadece çocuğumuz için resmileştirdik. Karnım burnumda hayat kurtarmaya çalışırken bu işi de hallettik. Parti bitti, dağılabiliriz sessizce. Başka konularda tekrar görüşmek üzere. Benim tek aşkım, sana aslında aşık olduğumu anladığım o anı hatırlıyorum. Bir gece yarısı büyük bir tartışma yaşamıştık, yer gök inliyordu. Hızlı yürürken birden yorulmuş, durmuştum. Aşka direnirken kendimi bulmuştum. Zihnimdeki ‘Aşk diye bir şey yok’ sesini duyar gibiydim. Hepsi öğretilmiş bir yanılsamaydı…”

Gonca Vuslateri evlendi mi? Gonca Vuslateri kimden hamile? Gonca Vuslateri ilk kez paylaştı!

“İYİ Kİ DENK GELDİK VE BAŞIM LEVENT’İN OMZUNA DÜŞTÜ”

Birbirimize teslim olmamız ve hayat hikayemizin geleceğini merakla izlemeye başladığımız resmi başlangıç, ilk günümüzden bir iki haftaya kadar sürdü. O akşamı hatırlıyorum, Derya Şensoy, Celal Can Algül ile buluştuğumuz o akşamı… Sohbet etmeye doyamadık ve Levent’in omzuna başımı koyduğumuz o an… Sevgililerin başına gelecek olanları umuyorum. Dans edelim diyeyim.

Gonca Vuslateri 3.Sayfa Gündem Magazin Yaşam Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu