Vertiv, Datacloud Küresel Kongresi 2023’te En Son Yeniliklerini Sergiledi

Katılımcılar, bilgi merkezi ekipmanını ve potansiyelini keşfetmek için çığır açan sanal gerçeklik araçlarının ve Vertiv™ XR uygulamasının demolarına erişim sağladı

Kritik dijital altyapı ve süreklilik tahlillerinin global sağlayıcısı Vertiv (NYSE: VRT), 25-27 Nisan 2023 tarihlerinde Monako’daki Grimaldi Forum’da ICT bilgi ve bağlantı teknolojileri alanındaki üst seviye yöneticiler için en seçkin buluşma toplantısı olan Datacloud Küresel Kongresi’nde, en son yeniliklerini sergiledi. Vertiv 42 numaralı standında bilgi merkezleri için güç, soğutma ve BT altyapısı çözümlerindeki gelişmeleri sundu ve ziyaretçilere, uzman grubuyla zorlukları tartışma ve yenilikçi teknolojisini birinci elden deneyimleme fırsatı sundu. 

Vertiv standında iştirakçiler; Vertiv’in data merkezi tahlillerinin rehberli sanal gerçeklik cinslerini deneyimledi ve MetaQuest 2 aygıtı kazanmak için yarışa katıldı. Ayrıyeten ziyaretçiler, data merkezi operatörlerinin, BT yöneticilerinin ve kanal iş ortaklarının Vertiv eserlerini rastgele bir tesiste kullanacakları pozisyonda görselleştirmelerine imkan tanıyan, cinsinin birinci örneği bir araç olan yeni Vertiv™ XR uygulamasını deneyimledi.  Bu sanal deneyimleme; bilgi merkezi karar vericilerinin, altyapının bilgi süreçlerini nasıl destekleyeceğini ve fizikî ayak izini nasıl etkileyeceğini daha âlâ anlamalarını sağlıyor. Bunu da alanlarını planlamak ve kurulumdan sonra dayanak sağlamak için uygun bir araç sunarak yapıyor.

Vertiv EMEA Lideri Karsten Winther, “Destekleyici sponsoru olmaktan ve Vertiv’in en yeni altyapı tahlillerini Datacloud 2023’te sergilemekten gurur duyuyoruz. Ziyaretçiler, standımızda sanal ve artırılmış gerçeklik sayesinde eserlerimizi uygulamalı olarak görme ve yeteneklerini keşfetme talihine sahip oldu. Entegre modüler çözümlerimizin süratli bilgi merkezi dağıtımlarına nasıl büyük yarar sağlayabileceğini ortaya koyan bir muvaffakiyet hikayesi paylaşmak için MEEZA ile iştirak yapmaktan da heyecan duyuyoruz” dedi. 

Vertiv konuşmacıları şu değerli oturumlara katkıda bulundu:  

Açılış Paneli: Önümüzdeki 3-5 yıl içinde pazar büyümesini hangi ögeler zorlayacak?

26 Nisan 09:20 – 10:00 CET, Genois Tiyatrosu, Grimaldi Forum, Monako

Vertiv’de Teknolojiden Sorumlu Lider Yardımcısı ve Altyapı ve Tahlillerden Sorumlu Lider Yardımcısı Stephen Liang ve öbür kesim başkanları bu kıymetli oturumda süratli büyüyen pazarda dalgaların üstesinden gelmek için yapılacakları ele aldı.  

Panelde şu mevzular tartışıldı:
 Tedarik zinciri ve enflasyon zorluklarıyla birlikte artan talebe nasıl ayak uydurulur?

Maliyetler ekonomik rüzgara karşı nasıl yönetilir?
Gelir amaçlarına ulaşılamıyorsa sürdürülebilirlik değerli mi?

Hızlı Bilgi Merkezi Dağıtımı: MEEZA’nın Vertiv ile Katar’daki 4,9 MW’lık Başarısı
 
26 Nisan, 15:40 – 15:55 CET Guelfe Tiyatrosu, Grimaldi Forum, Monako

  • Karsten Winther, Vertiv EMEA Başkanı 
  • Fadi Nasser, MEEZA Ticari Genel Müdür Yardımcısı 
  • Gareth McElroy, MEEZA Teknik Tesisler Direktörü

Sektörün önder hiper ölçekleyicilerinden biri 14 ay içinde 4,9 MW bilgi süreç gücüne muhtaçlık duyduğunda MEEZA, bu kısıtlı vakitte süratli ve ölçeklenebilir dağıtım için Vertiv’in prefabrike modüler data merkezi tahlillerine güvendi. Vertiv, birlikte çalışmak üzere tasarlanmış sistemler olan kritik güç, termal idare, izleme ve denetim teknolojilerini entegre eden 100 tam donanımlı prefabrik modül için tasarım, üretim ve heyetim hizmeti sağladı. Şu anda Katar’daki en büyük hiper ölçek uyumlu bilgi merkezi olan bu merkez, MEEZA’nın bölgedeki bağlanabilirliğe ve büyümeye yönelik süregiden katkısının bir ispatı. 

Prefabrik modüler tahlillerin, dağıtım mühletini kısaltmak ve ölçeklenebilir ve emniyetli bilgi merkezleri sağlamak emeliyle nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu oturuma katılın. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu