Fenerbahçe Gündem Spor Haberler "/>

web sitesinde haber muhabirisin bu içeriğe göre dikkat çekici başlık yazar mısın

Ali Koç bu toplantıda yaptığı açıklamada, “Anormalliği normalleştirdiğimiz için bu noktaya kadar geldik. 2 Nisan’da kongre üyelerimizle tüm ihtimalleri istişare edeceğiz. Bütün sponsorlarımızla görüştük, yazılı onaylarını aldık, biz neredeysek onlar orada olacaklar.” ifadelerini kullandı. Fenerbahçe ligden çekilme oylaması ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

ALİ KOÇ’TAN AÇIKLAMALAR

“Kredilerimiz için bankalarla da görüşeceğiz” diyen Koç, “Önümüzde kötü, daha kötü ve en kötü olmak üzere üç seçenek var. Alt lige inmek, bir süre için futbol faaliyetlerine son vermek veya yurt dışında bir takım almak da ihtimal dahilinde.. Fakat bu kongrede netleşecek. Hangisini yapacağımızı şu anda kesin olarak söyleyemem. Fakat hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağımızı garanti ediyorum” dedi.

“BİZE CEZA VEREMEZLER”

Trabzonspor maçı sonrası FBTV’de yaptığı açıklamadan bugüne kadar aynı duygu ve düşüncede olduğunu söyleyen Koç, “Sakin olunsun deniyor. Biz son derece sakiniz. Yönetim kurulu üyelerimizle saatlerce konuştuktan sonra açıklama yaptım. O sözler ani bir kararla veya öfkeyle sarf edilmedi. Yüzlerce insan sahaya inmişken bizim futbolcularımıza ‘kavga etmeselerdi’ deniyor. Kadıköy’de saha ortasında sevindiler, kalecilerini havalara attılar, hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Ama bizim futbolcularımıza ‘Trabzon’da saha ortasında sevinmeselerdi’ dediler. Bu olayı dikkatle izleyen bir uzman, “dua edin, maskeli adama karşı futbolcularınız sert bir karşılık verdi de sonradan sahaya girenlerin cesareti kırıldı. Bize ceza veremezler. Verirlerse de vebalini öderler” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE LİGDEN ÇEKİLME OYLAMASI NE ZAMAN?

Fenerbahçe Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu’nda ligden çekilme kararını oylayacaklarını KAP’a bildirdi. Fenerbahçe, 2 Nisan 2024 günü Olağanüstü Genel Kurulu’nda Süper Lig’den çekilme değerlendirilmesi yapılacağını KAP’a bildird

Fenerbahçe Gündem Spor Haberler

Ali Koç, toplantıda yaptığı açıklamada, “Anormal durumu normalleştirdiğimiz için bu noktaya geldik. 2 Nisan’da kongre üyelerimizle tüm seçenekleri gözden geçireceğiz. Tüm sponsorlarımızla görüştük ve yazılı onaylarını aldık, onlar da desteğimizi sürdürecekler.” dedi. Fenerbahçe’nin ligden çekilme oylaması ne zaman yapılacak, saat kaçta ve hangi kanalda olacak?

ALİ KOÇ’UN AÇIKLAMALARI

Koç, “Kredilerimiz için bankalarla da görüşeceğiz. Önümüzde üç seçenek var: alt lige inmek, futbol faaliyetlerine ara vermek ya da yurt dışından bir takım almak. Ancak bu karar kongrede netleşecek. Şu an hangi seçeneği seçeceğimizi net olarak söyleyemem, ancak hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağız.” diye konuştu.

“CEZA ALMAYIZ”

Trabzonspor maçı sonrası yaptığı açıklamadan bugüne kadar aynı düşüncede olduğunu belirten Koç, “Sakin olun deniyor, ancak biz zaten sakiniz. Konu hakkında yönetim kurulu üyelerimizle uzun süre konuştuktan sonra açıklama yaptık. Hareketimiz ani değil, planlıydı. Bize ceza veremezler. Verirlerse vebalini öderler.” şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE LİGDEN ÇEKİLME KARARI NE ZAMAN ALINACAK?

Fenerbahçe Kulübü, Olağanüstü Genel Kurul’da ligden çekilme kararını oylayacaklarını KAP’a bildirdi. Fenerbahçe, 2 Nisan 2024 günü Olağanüstü Genel Kurul’da ligden çekilme konusunu ele alacak.

Fenerbahçe Gündem Spor Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu