Yiğit Kağan Yazıcı “Hayallerinizin Peşinden Koşun”

Pek çok üretimle ekranlarda izleyici karşısına çıkan ve yakın bir vakitte “Sarmaşık Zamanı” dizisinde hayranlarıyla buluşacak olan Yiğit Kağan Yazıcı; rolüne nasıl hazırlandığını, gelecek planlarını ve 23 Nisan hakkındaki niyetlerini MAG Okurlarıyla paylaştı.

Yedi yaşından bu vakte kadar oyunculuk yaptığını söyleyen Yiğit Kağan Yazıcı “On altı yaşındayım, onuncu sınıf öğrencisiyim. Yedi yaşımdan beri oyunculuk yapıyorum. Ankara’da başlayan seyahatim yaklaşık beş yıldır İstanbul’da devam ediyor. TV8’deki “Aşkların En Güzeli”, Fox TV’deki “Unutma Beni” ve “Kusursuz Kiracı”, TRT1’deki “Payitaht Abdülhamit” ve “Elimi Bırakma”, son olarak Netflix’teki “Rise of Ottoman Empire” imallerinde rol aldım. Şu an, TOD’da yakında ekranlara gelecek olan “Sarmaşık Zamanı” dizisinde devam ediyorum. Annemin de sanatçı olmasından ötürü yeteneğimi biraz erken keşfetmiş diyebilirim. Aslında çok memnunum, sevdiğim bir işi yapıyorum. Küçükken setler bana lunapark üzere geliyordu; büyüdükçe çalışmanın, bir şeyler başarmanın, her şeyden kıymetlisi emek harcamanın beni ne kadar keyifli ettiğini keşfettim. Gelecekle ilgili çok hayalim var… Şu ortalar bir hayalimi gerçekleştiriyorum; birkaç ay sonra Harvard Üniversitesi New York Sinema Academy Actors Studio’da oyunculuk eğitimi almak için Amerika’ya gideceğim, çok heyecanlıyım. Açıkçası sinema ve televizyon üzerine yurt dışında eğitim alıp hem işin kamera önünde hem ardında ilerlemek istiyorum. Tahminen ileride imal şirketim olur ve hoş projelere imza atarım. Ben en çok, gerçekleştirebileceğim hayallerin peşindeyim. Şu an için hayallerim, her genç üzere yapacağım işte başarılı olmak ve gerçekleştirirken de eğlenmek. Dünyayı gezmek istiyorum. Natürel ki hayallerimi gerçekleştirmek için en büyük takviyesi ailem ve menajerim veriyor, şanslıyım” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da değerinden bahseden “Atatürk demek aslında tek başına bile çok şey demek. 23 Nisan’da Büyük Millet Meclisi açılıyor ve Türk halkının egemenliğinin ilan edildiği gün, o gün, Türk milleti için tekrar doğmak üzere bir şeydi. Ata’ma sonsuz teşekkürler, bu hoş vatanı prensipleriyle bize armağan ettiği için… Biz Z Kuşağı’yız ve her daim Ata’mın izindeyiz” açıklamasında bulundu. Tüm dünya çocuklarına bildirisini da paylaşan Yazıcı “Hayallerinizin peşinden koşun…” diyerek kelamlarını noktaladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu