Yılmaz Seven kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Yılmaz Seven? Yılmaz Seven nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor Yılmaz Seven’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Yılmaz Seven aratılıyor. Yılmaz Seven, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Yılmaz Seven’in biyografisini haberimizde derledik…

1983 yılı, Bingöl Genç İlçesine bağlı Şehitköy nüfusuna kayıtlı olup, ilk ve orta öğrenimini yine doğduğu Genç ilçesinde tamamladı. Lise öğrenimini Bingöl Merkezdeki Bingöl Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra üniversite sınavlarına giren Seven, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 2002 yılında girdiği İstanbul Hukuk Fakültesinde 2006 yılında üstün başarıyla tamamlayarak mezun olan SEVEN, 1 yıllık avukatlık stajını kendi memleketi olan Bingöl’de tamamladı. Stajını tamamlanmasının hemen ardından Bingöl Barosu’na kaydını yaptırdı ve 2008 yılından itibaren Bingöl Barosu’na bağlı Serbest Avukat olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babası Seven, aynı zamanda Hukukçular derneği Bingöl il temsilciliğini de yürütmektedir. Bingöl ili ilim Yayma Cemiyeti Kurucularından biri olan Seven’in, yine aynı dernekte Bingöl ili İlim Yayma Cemiyeti Denetleme Kurulu Üyeliği görevini aktif olarak yürütmektedir.

Yerel seçimlere aylar kala AK Parti’de atama kararları alınmaya devam ediliyor. AK Parti Teşkilat Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Bingöl İl Başkanlığına Yılmaz Seven atandı.

Akşener, 6,5 aylık SMA hastası Batu Demirtaş’a destek oldu
Akşener, 6,5 aylık SMA hastası Batu Demirtaş’a destek oldu

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu