Zekai İnan kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Yakup Kütük kimdir?

Yakup Kütük kimdir?

Zekai İnan kimdir? Zekai İnan nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Zekai İnan’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Zekai İnan kimdir? Zekai İnan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Zekai İnan’ın biyografisini haberimizde derledik…

Zekai İnan kimdir?

Zekai İnan, 2 Ocak 1978 tarihinde Afyonkarahisar doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar da tamamlamıştır. Yüksek öğrenime Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksek Okulunda başlamış, Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini tamamlamış halen Afyon Kocatepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji bölümü yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.

SHÇEK Uşak Yetiştirme Yurdunda Din Görevlisi olarak başlayan hizmetine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kuruluşlarda idareci olarak devam etti. 2015 Ağustos ayında Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak atandığı görevini 2017 Kasım itibariyle Bakanlık Makam Olur’u ile Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak devam ettirmiştir. 2019 Ekim ayında ise yine Bakanlık Makam Olur’u ile Gümüşhane Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanmıştır.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu