Ziraat Bankası Emekli Promosyonunda Son Durum! 2024’te Ne Kadar Ödeme Yapılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilere promosyonla ilgili açıklamalarda bulundu. Kamu bankalarının aylığa göre 8-12 bin lira arasında promosyon belirlediğini söyleyen Erdoğan, diğer bankaların da bu rakamların altında kalmayacağına inandığını belirtti. Ziraat Bankası ise emekli promosyonu hakkında şu açıklamayı yaptı:

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilere 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılırken, önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir. Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alan müşterilerin promosyondan faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca bankadan almaları yeterlidir. Birden fazla emekli maaşı alan müşteriler için promosyon tutarı, maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Başvuruların şubelerden, internet şubesinden, Ziraat Mobil uygulamasından, ATM’lerden, SMS ile veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla yapılabileceği belirtilirken, detaylı bilgi için 0850 220 00 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi ile görüşülebileceği vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu